Master's Hammer - Vracejte konve na místo
logo
Vracejte konve na místo.

Únor 2012: Vyšlo nové album.
Kliknutím otevřete přední stranu obalu.
Z nějakých nepodstatných důvodů jsem na podzim 2011 nemohl odletět na naší oblíbenou slunnou pláž do jižní Indie, i zůstal jsem trčet tady v zamrzlé české pustině po celou zimu. Užil jsem si slábnoucího slunce, obdivoval námrazu na oknech a křivolaké větve staletých dubů pokryté novým sněhem. Úchvatné šedé ticho a samota. Bodří domorodci ve zdejší hospodě jsou momentálně jediným vzorkem civilisace. Můj čas se dělí na výrobu ilustrací na zakázku a psaní hudby. Když žhnoucí tlama litinových kamen v mém studiu září a srnčí zvěř chodí okolo, skládám písně inspirované noční zimní krajinou a funerální typografií. Při procházkách na hřbitovech jsem si několikrát všiml podivného nápisu, který jsem shledal vhodným k pojmenování tohoto alba: "Vracejte konve na místo".
-fš-

Toto je příležitostná studiová sestava MH. (Není určeno pro živé vystupování.) Kliknutím otevřete zadní stranu obalu.
Hudebníci (zleva do prava): Joe Harper: brumle a hrdelní zpěv v písních: "Šumava", "Podejte mi samopal" a "Pantheismus dobra", (jeho samply použity rovněž v jiných písních).
Jan Kapák: bicí**, František Štorm: zpěv, kytary*, baskytara a syntezátory, Necrocock***: vokály a nemocné harmonie v "Lovecraft" a "Flammarion", dramaturgický poradce.
Buldok (nepřítomen na fotce): Eda, zazářil v mezihře "Dreaming Bulldog" (pouze na CD).
Složeno, nahráho a zmixováno ve studiu Jihosound. Bicí byly nahrány v Hellsound studiu 13. – 15. 12. 2011. Mastering provedl
Blackosh v lednu 2012.
(*FŠ hraje na zakázkovou kytaru Vivian postavenou Janem Vlasákem, **JK hraje na bicí Mapex, činely Anatolian, a tluče paličkami Pellwood, ***NC: www.necrocockworld.com)
Všechny skladby a obrázky na obalu © František Štorm 2012, foto na zadní straně: Blackosh.